Skup Nieruchomości Gdańsk

Nasza firma od długich lat działa prężnie na rynku nieruchomości w Gdańsku. Zajmujemy się skupowaniem różnego rodzaju nieruchomości na terenie całego miasta, a w kręgu naszych zainteresowań są zarówno mieszkania jak i domy, działki oraz lokale użytkowe. Skupujemy nie tylko nieruchomości w dobrym stanie, ale także te, które nadają się do gruntownego remontu. Interesują nas także nieruchomości zadłużone. Naszym atutem jest bez wątpienia duże doświadczenie i doskonała znajomość branży, dlatego też jesteśmy firmą naprawdę godną uwagi.

Priorytetem naszej firmy nie jest zakup taniej nieruchomości, a raczej zadowolenie i satysfakcja klienta. Oferujemy atrakcyjne warunki cenowe w zamian za nieruchomości zlokalizowane w dowolnej części Gdańska. Może to być na przykład dzielnica położona blisko centrum jak też na obrzeżach miasta. Chętnie kupujemy nieruchomości między innymi z dzielnicy Wrzeszcz, Oliwa, Zaspa, Żabianka, a także Jelitkowo czy Orunia. Do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny, a wycenę danej nieruchomości wykonujemy w oparciu o wszystkie czynniki i dogłębną analizę. Wszystkich zainteresowanych współpracą zachęcamy do kontaktu poprzez telefon lub wiadomość e-mail.

Skup nieruchomości

Nasz skup nieruchomości obejmuje różnego typu własności – oferujemy skup następujących własności:

  • domy
  • mieszkania
  • lokale użytkowe
  • działku i grunty
  • nieruchomości zadłużone i obciążone hipoteką
  • nieruchomości do remontu
  • nieruchomości o nieuregulowanym statusie prawnym

dlaczego my?

Bez względu na powody, nasi specjaliści czekają na Państwa zgłoszenia. Decydując się na współpracę z nami możecie mieć Państwo pewność, że oferowana Wam cena będzie atrakcyjna i przede wszystkim uczciwa, określona na podstawie przeprowadzonej przez specjalistów wyceny.

Jeśli podejmiecie się współpracy z nami, zasady zostaną Wam określone bardzo jasno, dlatego nie będziecie mieć żadnych wątpliwości.

Jak działamy?

Szybko i profesjonalnie. Cały proces podzielony jest na etapy, które gwarantują satysfakcję obu stron. Państwo, jako sprzedający nie musicie tracić czasu na szukanie klienta, my, jako kupujący dbamy o wszystkie aspekty prawne. Zapoznanie się z ofertą i bardzo szybka odpowiedź to nasze zadanie. Po wstępnym rozeznaniu, dokonujemy oględzin nieruchomości, a po ustaleniu szczegółów czeka nas wizyta u notariusza. Pieniądze przekazywane są zaraz po załatwieniu formalności.

Działamy w całym kraju, dlatego nie ma przed nami zadań nie do wykonania. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oraz kontaktu. Nasi specjaliści czekają na Państwa zgłoszenia.