Skup Nieruchomości Gdynia

Sprzedaż nieruchomości w Gdyni bywa czasem trudna i uciążliwa, dlatego też nasza firma ma na celu ułatwienie takiego zadania wszystkim zainteresowanym sprzedażą dowolnej nieruchomości. Naszym atutem jest spore doświadczenie oraz profesjonalne podejście do klienta. Każda współpraca jest nieco inna, dlatego zawsze podchodzimy do sprawy w sposób indywidualny. Skupujemy różnego rodzaju nieruchomości takie jak mieszkania, domy, działki i lokale użytkowe. Dla nas nie ma znaczenia czy dana nieruchomość jest zadłużona czy też posiada nieuregulowany stan prawny. Kupujemy chętnie wszystkie nieruchomości z Gdyni – nawet te, które przeznaczone są do remontu.

Tak naprawdę wystarczy jedna rozmowa telefoniczna lub wiadomość e-mail by rozpocząć współpracę z naszą firmą. Po zapoznaniu się z sytuacją od razu przechodzimy do działania. Kupujemy zarówno obiekty mieszkalne jak i lokale usługowe czy grunty położone w dowolnej dzielnicy Gdyni takiej jak Witomino, Wzgórze św. Maksymiliana, Orłowo czy też Redłowo. Skupujemy wszystkie nieruchomości, a w zamian oferujemy bardzo atrakcyjne warunki cenowe. Dla nas liczy się najbardziej zadowolenie klienta i jego satysfakcja, dlatego też dopiero na drugim miejscu stawiamy własne korzyści.

Skup nieruchomości

Nasz skup nieruchomości obejmuje różnego typu własności – oferujemy skup następujących własności:

  • domy
  • mieszkania
  • lokale użytkowe
  • działku i grunty
  • nieruchomości zadłużone i obciążone hipoteką
  • nieruchomości do remontu
  • nieruchomości o nieuregulowanym statusie prawnym

dlaczego my?

Bez względu na powody, nasi specjaliści czekają na Państwa zgłoszenia. Decydując się na współpracę z nami możecie mieć Państwo pewność, że oferowana Wam cena będzie atrakcyjna i przede wszystkim uczciwa, określona na podstawie przeprowadzonej przez specjalistów wyceny.

Jeśli podejmiecie się współpracy z nami, zasady zostaną Wam określone bardzo jasno, dlatego nie będziecie mieć żadnych wątpliwości.

Jak działamy?

Szybko i profesjonalnie. Cały proces podzielony jest na etapy, które gwarantują satysfakcję obu stron. Państwo, jako sprzedający nie musicie tracić czasu na szukanie klienta, my, jako kupujący dbamy o wszystkie aspekty prawne. Zapoznanie się z ofertą i bardzo szybka odpowiedź to nasze zadanie. Po wstępnym rozeznaniu, dokonujemy oględzin nieruchomości, a po ustaleniu szczegółów czeka nas wizyta u notariusza. Pieniądze przekazywane są zaraz po załatwieniu formalności.

Działamy w całym kraju, dlatego nie ma przed nami zadań nie do wykonania. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oraz kontaktu. Nasi specjaliści czekają na Państwa zgłoszenia.