Skup Nieruchomości Kraków

Kraków jest pięknym miastem, w którym zlokalizowane są atrakcyjne nieruchomości mieszkaniowe, użytkowe, a także wiele innych. Nasza firma dzięki doświadczeniu w branży obrotu nieruchomościami posiada w tym zakresie bardzo dużą wiedzę. Sprzedaż nieruchomości nie zawsze oznacza łatwe zadanie, dlatego też nasza działalność ma na celu ułatwienie tego wielu ludziom. Otóż skupujemy różnego rodzaju nieruchomości począwszy od mieszkań i domów poprzez lokale użytkowe, a skończywszy na gruntach. Interesują nas wszystkie nieruchomości zlokalizowane w Krakowie i nie ma dla nas znaczenie dokładne położenie takich obiektów i miejsc. Mogą to być zatem zarówno nieruchomości zlokalizowane na krakowskim Kazimierzu lub Krowodrzy, a także nieco dalej od centrum w dzielnicach Prądnik biały, Bronowice czy też Łagiewniki. Dla nas lokalizacja nie ma żadnego znaczenia, dlatego nie dyskwalifikujemy z tego powodu klientów.

Zaletą naszej działalności jest to, że oferujemy bardzo konkurencyjne i atrakcyjne ceny. Sprzedaż dowolnej nieruchomości naszej firmie to transakcja jasna, szybka i uczciwa. Zawsze podchodzimy indywidualnie do każdego klienta i rzetelnie dokonujemy wyceny nieruchomości. Współpraca z nami jest przyjemna, a także bardzo korzystna dla klientów. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej pracy.

Skup nieruchomości

Nasz skup nieruchomości obejmuje różnego typu własności – oferujemy skup następujących własności:

  • domy
  • mieszkania
  • lokale użytkowe
  • działku i grunty
  • nieruchomości zadłużone i obciążone hipoteką
  • nieruchomości do remontu
  • nieruchomości o nieuregulowanym statusie prawnym

dlaczego my?

Bez względu na powody, nasi specjaliści czekają na Państwa zgłoszenia. Decydując się na współpracę z nami możecie mieć Państwo pewność, że oferowana Wam cena będzie atrakcyjna i przede wszystkim uczciwa, określona na podstawie przeprowadzonej przez specjalistów wyceny.

Jeśli podejmiecie się współpracy z nami, zasady zostaną Wam określone bardzo jasno, dlatego nie będziecie mieć żadnych wątpliwości.

Jak działamy?

Szybko i profesjonalnie. Cały proces podzielony jest na etapy, które gwarantują satysfakcję obu stron. Państwo, jako sprzedający nie musicie tracić czasu na szukanie klienta, my, jako kupujący dbamy o wszystkie aspekty prawne. Zapoznanie się z ofertą i bardzo szybka odpowiedź to nasze zadanie. Po wstępnym rozeznaniu, dokonujemy oględzin nieruchomości, a po ustaleniu szczegółów czeka nas wizyta u notariusza. Pieniądze przekazywane są zaraz po załatwieniu formalności.

Działamy w całym kraju, dlatego nie ma przed nami zadań nie do wykonania. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oraz kontaktu. Nasi specjaliści czekają na Państwa zgłoszenia.