Skup Nieruchomości Łódź

Jeżeli potrzebujecie Państwo szybko sprzedać mieszkanie, dom lub lokal usługowy położony na terenie miasta Łódź to nie mogliście trafić lepiej. To właśnie nasza firma zajmuje się profesjonalnym skupowaniem nieruchomości, które mogą prezentować różnorodny standard czy też stan techniczny. Chętnie kupimy bowiem lokal, który nadaje się do remontu jak i ten, który prezentuje względny standard. Dla nas nie ma to znaczenia, gdyż każda nieruchomość jest warta swojej ceny i naszego zaangażowania.

Nieruchomości położone w Łodzi skupowane są przez naszą firmę za bardzo rozsądne pieniądze. Otóż doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że klienci pragną otrzymać w zamian za odsprzedawaną nam nieruchomość godne pieniądze, dlatego też kwoty, które oferujemy są bardzo atrakcyjne. Wyceny dokonujemy zawsze w oparciu o dokładną analizę i oględziny danej nieruchomości. Chętnie kupujemy mieszkania, domy, lokale i grunty, które położone są na terenie całej Łodzi, dlatego nie ma dla nas znaczenia czy jest to Widzew, Bałuty, Retkinia czy też inna dzielnica tego miasta. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz warunkami współpracy. Więcej szczegółów możecie Państwo poznać kontaktując się z nami telefonicznie lub poprzez wiadomość e-mail. Zapraszamy.

Skup nieruchomości

Nasz skup nieruchomości obejmuje różnego typu własności – oferujemy skup następujących własności:

  • domy
  • mieszkania
  • lokale użytkowe
  • działku i grunty
  • nieruchomości zadłużone i obciążone hipoteką
  • nieruchomości do remontu
  • nieruchomości o nieuregulowanym statusie prawnym

dlaczego my?

Bez względu na powody, nasi specjaliści czekają na Państwa zgłoszenia. Decydując się na współpracę z nami możecie mieć Państwo pewność, że oferowana Wam cena będzie atrakcyjna i przede wszystkim uczciwa, określona na podstawie przeprowadzonej przez specjalistów wyceny.

Jeśli podejmiecie się współpracy z nami, zasady zostaną Wam określone bardzo jasno, dlatego nie będziecie mieć żadnych wątpliwości.

Jak działamy?

Szybko i profesjonalnie. Cały proces podzielony jest na etapy, które gwarantują satysfakcję obu stron. Państwo, jako sprzedający nie musicie tracić czasu na szukanie klienta, my, jako kupujący dbamy o wszystkie aspekty prawne. Zapoznanie się z ofertą i bardzo szybka odpowiedź to nasze zadanie. Po wstępnym rozeznaniu, dokonujemy oględzin nieruchomości, a po ustaleniu szczegółów czeka nas wizyta u notariusza. Pieniądze przekazywane są zaraz po załatwieniu formalności.

Działamy w całym kraju, dlatego nie ma przed nami zadań nie do wykonania. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oraz kontaktu. Nasi specjaliści czekają na Państwa zgłoszenia.