Skup Nieruchomości Poznań

Sprzedaż nieruchomości nie zawsze jest łatwym zadaniem, a najczęściej wymaga poświęcenia wiele wolnego czasu. Nie każdy posiada go aż tak wiele, dlatego oferta naszej firmy jest skierowana właśnie do wszystkich, którzy pragną szybko i bezproblemowo sprzedać własną nieruchomość za rozsądne pieniądze. Skupujemy mieszkania, domy, lokale użytkowe oraz grunty położone na terenie całego Poznania. Nie ma dla nas najmniejszego znaczenia czy dane mieszkanie lub działka zlokalizowane są w centrum czyli na przykład na Jeżycach czy też z dala od zgiełku miasta w dzielnicy Grunwald lub Stare Miasto. Chętnie podejmujemy współpracę ze wszystkimi klientami pragnącymi sprzedać mieszkanie na dobrych warunkach.

Naszym priorytetem jest zawsze zadowolenie klientów, dlatego przykładamy bardzo dużą wagę do rzetelnej wyceny nieruchomości, a także uczciwego działania. Ceny jakie oferujemy są zawsze adekwatne do standardu nieruchomości, a co więcej są one atrakcyjne i konkurencyjne. Nieruchomości, które skupujemy mogą mieć obciążoną hipotekę lub też być przeznaczone do remontu. Duże doświadczenie i sprawne działanie to nasze główne zalety, dlatego zachęcamy do podjęcia z naszą firmą współpracy. Wystarczy jeden telefon lub wiadomość e-mail, a przystąpimy do pracy.

Skup nieruchomości

Nasz skup nieruchomości obejmuje różnego typu własności – oferujemy skup następujących własności:

  • domy
  • mieszkania
  • lokale użytkowe
  • działku i grunty
  • nieruchomości zadłużone i obciążone hipoteką
  • nieruchomości do remontu
  • nieruchomości o nieuregulowanym statusie prawnym

dlaczego my?

Bez względu na powody, nasi specjaliści czekają na Państwa zgłoszenia. Decydując się na współpracę z nami możecie mieć Państwo pewność, że oferowana Wam cena będzie atrakcyjna i przede wszystkim uczciwa, określona na podstawie przeprowadzonej przez specjalistów wyceny.

Jeśli podejmiecie się współpracy z nami, zasady zostaną Wam określone bardzo jasno, dlatego nie będziecie mieć żadnych wątpliwości.

Jak działamy?

Szybko i profesjonalnie. Cały proces podzielony jest na etapy, które gwarantują satysfakcję obu stron. Państwo, jako sprzedający nie musicie tracić czasu na szukanie klienta, my, jako kupujący dbamy o wszystkie aspekty prawne. Zapoznanie się z ofertą i bardzo szybka odpowiedź to nasze zadanie. Po wstępnym rozeznaniu, dokonujemy oględzin nieruchomości, a po ustaleniu szczegółów czeka nas wizyta u notariusza. Pieniądze przekazywane są zaraz po załatwieniu formalności.

Działamy w całym kraju, dlatego nie ma przed nami zadań nie do wykonania. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oraz kontaktu. Nasi specjaliści czekają na Państwa zgłoszenia.