Skup Nieruchomości Sopot

Nasza firma zajmuje się skupowaniem nieruchomości w Sopocie i okolicy. Interesują nas zarówno mieszkania i domy jak też obiekty użytkowe, działki i inne nieruchomości. Celem naszej działalności jest ułatwienie klientom sprzedaży danej nieruchomości, gdyż zadanie to nie zawsze jest takie proste. Szczególnie zauważalne jest to w przypadku nieruchomości o nieuregulowanym stanie prawnym czy też zniszczonych i przeznaczonych do remontu. Nasza firma kupuje chętnie takie nieruchomości z Sopotu Dolnego, Górnego czy też Kamiennego Potoku oraz pozostałych dzielnic i osiedli.

Dla nas najważniejsze jest zadowolenie klientów, dlatego jako priorytet stawiamy sobie spełnianie oczekiwań wszystkich zainteresowanych naszą usługą. Skupujemy mieszkania i inne nieruchomości za rozsądne pieniądze, które są bardzo atrakcyjne dla klientów. Dodatkowo oferujemy zawsze przejrzyste warunki współpracy, a naszym atutem jest duże doświadczenie oraz znajomość całej lokalnej branży. W swojej firmie zatrudniamy jedynie wykwalifikowane osoby, które zawsze służą poradą. Poszczycić możemy się dużą wiedzą wynikającą z wieloletniego doświadczenia. Zachęcamy do nawiązywania z nami kontaktu wszystkich zainteresowanych poprzez telefon lub wiadomość e-mail.

Skup nieruchomości

Nasz skup nieruchomości obejmuje różnego typu własności – oferujemy skup następujących własności:

  • domy
  • mieszkania
  • lokale użytkowe
  • działku i grunty
  • nieruchomości zadłużone i obciążone hipoteką
  • nieruchomości do remontu
  • nieruchomości o nieuregulowanym statusie prawnym

dlaczego my?

Bez względu na powody, nasi specjaliści czekają na Państwa zgłoszenia. Decydując się na współpracę z nami możecie mieć Państwo pewność, że oferowana Wam cena będzie atrakcyjna i przede wszystkim uczciwa, określona na podstawie przeprowadzonej przez specjalistów wyceny.

Jeśli podejmiecie się współpracy z nami, zasady zostaną Wam określone bardzo jasno, dlatego nie będziecie mieć żadnych wątpliwości.

Jak działamy?

Szybko i profesjonalnie. Cały proces podzielony jest na etapy, które gwarantują satysfakcję obu stron. Państwo, jako sprzedający nie musicie tracić czasu na szukanie klienta, my, jako kupujący dbamy o wszystkie aspekty prawne. Zapoznanie się z ofertą i bardzo szybka odpowiedź to nasze zadanie. Po wstępnym rozeznaniu, dokonujemy oględzin nieruchomości, a po ustaleniu szczegółów czeka nas wizyta u notariusza. Pieniądze przekazywane są zaraz po załatwieniu formalności.

Działamy w całym kraju, dlatego nie ma przed nami zadań nie do wykonania. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oraz kontaktu. Nasi specjaliści czekają na Państwa zgłoszenia.