Skup Nieruchomości Wrocław

Skup nieruchomości jaki prowadzimy to działanie mające na celu ułatwienie klientom sprzedaży własnych mieszkań, działek, domów, a także lokali użytkowych i innych. Samodzielna sprzedaż wymaga szukania na własną rękę klientów, a także związana jest z długim czasem oczekiwania. Nasza firma zajmuje się skupowaniem nieruchomości z całego Wrocławia, a w kręgu naszego zainteresowania znajdują się zarówno nieruchomości o uregulowanym statusie prawnym jak też i te, które takiego statusu nie posiadają. Dodatkowo chętnie kupujemy także nieruchomości przeznaczone do remontu lub posiadające obciążoną hipotekę.

Nieruchomości, którymi jesteśmy zainteresowani położone mogą być na terenie całego Wrocławia. Tak naprawdę nie ma dla nas bowiem znaczenia czy dane mieszkanie, lokal lub grunt położone są w Śródmieściu, Grabiszynie czy raczej na Psim Polu czy w innej dzielnicy. Dla nas liczy się tylko zadowolenie klienta, dlatego w oparciu o analizę i oględziny dokonujemy atrakcyjnej wyceny. Nasze ceny są konkurencyjne, a warunki współpracy są przejrzyste i korzystne dla klienta. Nasza firma posiada duże doświadczenie, a ponadto może wykazać się profesjonalnym podejściem i uczciwością. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do kontaktu.

Skup nieruchomości

Nasz skup nieruchomości obejmuje różnego typu własności – oferujemy skup następujących własności:

  • domy
  • mieszkania
  • lokale użytkowe
  • działku i grunty
  • nieruchomości zadłużone i obciążone hipoteką
  • nieruchomości do remontu
  • nieruchomości o nieuregulowanym statusie prawnym

dlaczego my?

Bez względu na powody, nasi specjaliści czekają na Państwa zgłoszenia. Decydując się na współpracę z nami możecie mieć Państwo pewność, że oferowana Wam cena będzie atrakcyjna i przede wszystkim uczciwa, określona na podstawie przeprowadzonej przez specjalistów wyceny.

Jeśli podejmiecie się współpracy z nami, zasady zostaną Wam określone bardzo jasno, dlatego nie będziecie mieć żadnych wątpliwości.

Jak działamy?

Szybko i profesjonalnie. Cały proces podzielony jest na etapy, które gwarantują satysfakcję obu stron. Państwo, jako sprzedający nie musicie tracić czasu na szukanie klienta, my, jako kupujący dbamy o wszystkie aspekty prawne. Zapoznanie się z ofertą i bardzo szybka odpowiedź to nasze zadanie. Po wstępnym rozeznaniu, dokonujemy oględzin nieruchomości, a po ustaleniu szczegółów czeka nas wizyta u notariusza. Pieniądze przekazywane są zaraz po załatwieniu formalności.

Działamy w całym kraju, dlatego nie ma przed nami zadań nie do wykonania. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oraz kontaktu. Nasi specjaliści czekają na Państwa zgłoszenia.